Apie mus

Sveiki,
Malonu, kad apsilankėte mūsų svetainėje.
Tikriausiai artimiausiu metu planuojate šventę ir norite, kad ji būtų nuostabi, įspūdinga ir spalvinga?
Mes pasiruošę Jums padėti!

Pasitelkiant mūsų patirtį, išradingumą, kruopštumą ir kūrybingumą, rasime tinkamiausius sprendimus, atsižvelgiant į Jūsų renginio specifiką, keliamus tikslus ir turimą biudžetą.

Ar tai būtų: įkurtuvės, šimtadienis, išleistuvės, sutiktuvės, vardadienis, gimtadienis, mergvakaris, vestuvės, krikštynos, sąskrydis, čempionatas, turistinė stovykla, baikerių suvažiavimas, sportinis turnyras, kaimo turizmas, konferencija, mokymai, jubiliejus, įmonės ar miesto šventė, festivalis, televizinis projektas, koncertas, cirko pasirodymas...

Mes galime paįvairinti aplinką, naujomis dekoracijomis, vidaus ir išorės detalėmis, nuotaikingais siurprizais ir įspūdingais specefektais.

Mūsų arsenale:  žiedlapių patrankos, konfeti katapultos, oro šokėjai, skraidantys dirižabliai, oro ir helio balionai, reklaminiai balionai, įvairios figūros ir girliandos, tūriniai gigantiško dydžio balionai, pripučiami ekranai, oro ir vandens žibintai, ugnies aukurai, dekoracinės žvakės, kontūrinės ugnys, degančios raidės, skaičiai ir figūros, įspūdingi komponuojami profesionalūs fejerverkai, įvairūs ugnies fontanai, ugnies malūnai, stulpai ir garų mašinos, ugnies šokėjai, fakyrai, iliuzionistai, proginiai bei reklaminiai ženkliukai, atidarytuvai, veidrodėliai, burbulų šou.

Jūsų renginį galime paįvairinti specialiai sukurta instaliacija ar šou reginiu, pasitelkiant garso, vaizdo, šviesos, ugnies technika bei specefektus.

Belieka Jums išsakyti savo mintis, vizijas ar svajones ir mes jas įgyvendinsim.


Tad iki greito ir malonaus

Nuoširdžiai Jūsų,
PIROJUS
info@pirojus.lt

My status

 
 
"PIROJUS"
Raudondvario pl. 109, Kaunas
Mob. tel. 8-624 77 777
El. paštas: info@pirojus.lt