Dangaus žibintai

„Dangaus žibintas" – tai žibintas, pagamintas iš popieriaus. Jo apačioje pritaisomas indelis su degia medžiaga, kuri degdama šildo orą ir tokiu būdu priverčia žibintą kilti į dangų.

 Dangaus žibintai ore išbūna apie 10–20 minučių ir pakyla į maždaug 300 metrų aukštį.

 Skraidantys dangaus žibintai – tai sena kiniečių tradicija ir naujausia vestuvių mada Lietuvoje.

Dangaus žibintai - vienas iš nuostabių būdų paįvairinti tradicines šventes – vestuves, krikštynas, gimtadienį ar bet kokią kitą svarbią progą. Skraidantys dangaus žibintai yra galimybė nusiųsti Jūsų svajones ir norus aukštai į dangų, kur jie gali būti geriau išgirsti. Kiekvienai Jūsų šventei šviečiančių ir skriejančių žibintų reginys aukštai danguje suteiks ramybės ir pilnatvės, sukurdamas tai stebintiems žmonėms artumo jausmą.

 Paleisti naktį, jie ramiai ir be triukšmo kylą į dangų skleisdami jaukią šviesą. Kyla aukštai tolydžio mažėdami ir virsdami mažu žvaigždučių spiečiumi. Paleisti masiškai sukelia panašų įspūdį kaip fejerverkas, tik nekelia triukšmo, nuteikia romantiškiau, suteikia galimybę dalyvauti patiems šventės dalyviams ir padeda šiems "susicementuoti".


Skraidantys žibintai vienkartiniai. Kai jie pakilę į dangų užgęsta, paprastai jau nebematote, kur jie nukrenta. Nukritę jie greitai suyra, kadangi pagaminti iš specialaus ryžių popieriaus ir bambuko, kad neterštų aplinkos.

Šventės dalyviams labai patinka juos paleidinėti. Kadangi tai komandinis užsiėmimas - jis padeda susipažinti nepažįstamiems svečiams ir rasti bendrą kalbą. Žibintų paleidimas drauge turi stiprų emocinį užtaisą ir įspūdžių bei temų kalboms suteikia visam šventės vakarui.

Skraidančius žibintus galite rinktis įvairių spalvų (balti, raudoni, geltoni, žali, mėlyni, oranžiniai).

Išmatavimai: 105 cm (aukštis); 60 cm (skersmuo); 40 cm (pagrindo skersmuo).

 

 

My status

 
 
"PIROJUS"
Raudondvario pl. 109, Kaunas
Mob. tel. 8-624 77 777
El. paštas: info@pirojus.lt