Draugai

 Naujas ir įdomus naujienų portalas internetinėje erdvėje tik Jums, mieli skaitytojai - www.kaunietis.lt

Internetinė svetainė www.kaunietis.lt – tai informatyvus naujienų portalas, kuriame rasite informaciją ne tik apie Kauno krašto gyvavimą, tačiau čia pat išvysite ir visos Lietuvos aktualijas. 

„Karališkoji rezidencija" - tai nuostabiame gamtos kampelyje - Birštone, pušyne ant vaizdingo Nemuno kranto, įsikūręs modernus verslo ir poilsio paslaugų kompleksas, teikiantis paslaugas įmonėms bei individualiems asmenims.
Daugiau nei 13 tūkst. m² ploto komplekse yra viešbutis, restoranas su žiemos sodu, kino ir koncertų salė, sveikatingumo ir SPA centras su baseinu ir pirtimis bei sporto salėmis, seminarų ir konferencijų centras , biblioteka, Lietuvos kulinarinio paveldo muziejus , Šv. Roko koplyčia.
Plačiau apie rezidencija rasite internetinėje svetainėje www.karaliskojirezidencija.lt.
 

Interneto žurnalas „Kvadratu“ teikia įdomią ir jaunimui aktualią informaciją. Interneto žurnale publikuojama visa informacija apie asociacijos „Kvadratu“ rengiamus projektus, laidos „Jaunimas kvadratu“ filmavimus bei organizuojamus renginius. Čia sukurta galimybė skaitytojams bendrauti su žurnalistais, laidos „Jaunimas kvadratu“ kūrėjais, reikšti savo nuomonę apie kuriamas laidas, rašomus straipsnius bei aktualijas. 

Internetinė svetainė www.kedainietis.lt – tai informatyvus naujienų portalas, kuriame rasite informaciją ne tik apie Kėdainių krašto gyvavimą, tačiau čia pat išvysite ir visos Lietuvos aktualijas.
Svetainėje: pačios šviežiausios Kėdainių krašto naujienos, videoreportažai, fotogalerijos, įdomūs Lietuvos žmonės, sporto pasiekimai, pikantiškos pasaulio naujienos, renginių ir viešojo transporto tvarkaraščiai, skaitytojų dienoraščiai, anekdotai, orai.

 

Viešbutis - Restoranas „Smilga“ įsikūręs jaukiame ir gražiame Kėdainių senamiestyje, prie vaizdingos Nevėžio upės, tarp Senosios rinkos ir Rinkos aikštės, apsuptas senojo miesto statiniais.
Maloniai laukiame Jūsų čia apsilankant.

 

 

My status

 
 
"PIROJUS"
Raudondvario pl. 109, Kaunas
Mob. tel. 8-624 77 777
El. paštas: info@pirojus.lt